Geliştirici Bülteni 4

Bu bültende geliştirdiğiniz ürünlere tanıtım videoları ve slaytları hazırlayabileceğiniz araçların neler olduğu, javascript kodlarınızın akışısının nasıl izlenebileceği, react-native projeniz için güzel bir ui-kit önerisi,  javascript konusunda kendinizi sıfırdan gelişmiş seviyeye kadar geliştirmek için online dökümante edilmiş kaynak önerisine ve sql kodlarınızı online test edebileceğiniz araca erişebileceksiniz.

Geliştirici Bülteni 3️⃣

📄 PowToon

Powtoon

Etkileyici video sunumlar hazırlayabileceğiniz online profesyonel bir araçtır ücretsiz sürümünde eğer ücretli temaları seçmezseniz sadece sağ altta logosunu yerleştirmektedir ama ücretli temaları ücretsiz olarak kullanmak isterseniz animasyonlu her tema objesi üzerinde PRO etiketi gösterilmektedir tabi ücretli sürümünü kullanırsanız sağ alttaki logodan da ve pro tema paketlerindeki animasyonların üzerindeki PRO etiketlerinden de kurtulabilirsiniz.

Tanıtım Videosu

🌍 Site: https://www.powtoon.com


📄 MySimpleshow

stage laptop

mr player magic

Tamamen grafikler ile videolu sunum yapmanıza hızlıca olanak tanıyan bu online aracı etkileyici sunumlar hazırlama gibi ihtiyacınızda PowToon için altertifleriniz arasında muhakkak bulunsun.

Tanıtım Videosu

🌍 Site: https://www.mysimpleshow.com


📄 React Native UI Kitten

backgroundMainScreen.1eb18087497f90a02760

React Native ile uygulama geliştiyorsanız hiç kuşkusuz bir ui kit’i seçerek işe koyuluyorsunuzdur en azından ben öyle yapıyorum 🙂 bu kadar kaliteli bileşenleri tekrar yazmaya çalışarak hem zaman harcamak istemiyorum hemde ikinci bir defa amerikayı keşfetmemek gerektiğini savunuyorum React Native UI Kitten birçok react-native ui kit projesi gibi kaliteli bileşenler sunuyor gözatılmasında fayda var 🙂 Ücrelik open source.

🌍 Site: https://akveo.github.io/react-native-ui-kitten


📄 Javascript.info

Javascript ile alakalı kendinizi temelden yüksek seviyeye geliştirebilmek için kullanabileceğiniz çok iyi bir javascript kaynağıdır. Tüm konular bir bir temelden yüksek seviyeye kategorize edilmiş olarak sunuluyor ben açıkçası beğendim ve baştan sona tüm kategorilere göz gezdirdim örnek kodlar ve bilgiler gayet doyurucu.

🌍 Site: https://javascript.info/


📄 JavaScript Visualizer

Javascript kodlaması yapıyorsanız ve yaptığınız kodlamanın akışının nasıl ilerlediğini merak ediyorsanız anlık olarak hangi blokda hangi değişken hangi değere sahip oluyor hangi scope’da ne zaman giriş gerçekleşiyor görsek olarak hızını kendiniz 3 kademeli olarak ayarlayabildiğiniz güzel online bir tool. Bazı kodlarınızı anlamada muhteşem yardımcı olabiliyor.

🌍 Site: https://tylermcginnis.com/javascript-visualizer


📄 Dbfiddle.uk

SqlFiddle kullanan bir olarak bazen yerli yersiz olarak SqlFiddle saçmalayabiliyor ama diğer alternatiflere göre en iyisi bana göre şuan için halen SqlFiddle fakat olurda acil birşey denemeniz gerekir ve SqlFiddle her zamanki gibi saçmalarsa hap niyetine alternatif seçeneklerinizde bulunması açısından Dbfiddle.uk güzel bir alternatif olabilir.

🌍 Site: http://dbfiddle.uk

 

Bültenlerimizi almak için sitenin açılışındaki Abonemiz Olun! ekranında çıkan yere mail adresinizi yazın ve hemen abone olun en yeni bilgilerden mahrum kalmayın!

 

Dİğer Bültenler

5/5 - (2 votes)

Murat Öner sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et