NuGet Paketlerim

NuGet Paketlerim, Kendi hazırladığım nuget paketlerinin listesi altta yer almaktadır.

Nuget Paketlerim

Api Kütüphaneleri

Farklı web platformları için hazırlamış olduğum nuget paketleri bu kategoride yer almaktadır.

Sendloop

Türkiyede mail gönderimi servisi ile bilinen ve mailchimp gibi mail servislerine alternatif olarak kullanabileceğiniz mail servisini C# tarafında kolayca kütüphane üzerinden kullanabilmek için oluşturmuş olduğum bir nuget paketidir.

Typescript Definitely Types

waitMe

Front-end geliştirmelerimizde async bir işlemde kullanıcıyı bilgilendirmek adına çıkardığımız loading bar ve ekranlar için kullandığımız kütüphanelerden biri olan waitMe kütüphanesini Typescript tarafında kullanabilmek için oluşturulmuş Denition Type’dır.

Facebook JS SDK

Geliştirdiğimiz web projelerinde olmazsa olmazlardan biride herhalde sosyal medya entegrasyonlarıdır ne ufak seviyede de olsa en az bir defa her projede ihtiyaç duyulmaktadır Facebook’un sdk’sını kullandığınızda eğer Typescript üzerinden javascript kodlaması gerçekleştiriyorsanız Facebook Definition Type’ı için bu nuget paketini indirebilirsiniz.

CodeMirror

Web projenizde css, js, sql, html v.b. kod blokları yazımını son kullanıcya sağlıyorsanız ve bunuda renkli ve sözdiziminin anlaşılır yardımcı bazı özellikler ile sağlanmasını istiyorsanız CodeMirror yada benzeri syntax highlighter kütüphaneleri ile sağlayabilirsiniz. CodeMirror kullanıyorsanız ve üstüne javascript kodlamalarınızı Typescript üzerinden gerçekleştiriyorsanız size Typescript üzerinden codemirror ile uğraşırken intellisense konusunda büyük yardımı olacak bu nuget paketini kullanabilirsiniz.


📚 İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Nuget paketlerim